نغمه های دلتنگی

سلام اومدم بعد مدتها نبودن راستی سال نوی شما هم مبارک, انشااله که سالی سرتاسر از سلامتی و خوشبختی و موفقیت و در کل سال پر باری داشته باشین البته خودمم همین طور .

تو این مدتی که نبودم کلی کارها کردم :

با اجازتون اردوی قم و جمکران و مشهد رفتم و برگشتم که خدایی خیلی حال داد بعدشم اردوی اصفهان رفتم که اونم بدک نبود در کل جای همتون خالی بود.

بعدشم که نزدیکیهای عید بود و خریدهای عیدانه و خانه تکانی ها و بمب و ترقه ترکوندنهای قبل و بعد عید و شور حال شب چهارشنبه سوری و لحظه قشنگ سال تحویل و عید و عید دیدنیها و...

یه عروسی هم که با اجازتون  تو همین ایام افتادیم و یه حالی عوض کردیم و بعدشم نوبت معرفی با استادها بود که خداییش هم خوندنش هم امتحان دادنش و وهم نمره گرفتنش پدرمو در آورد حسابی و بلاخره امروز تونستم فارغ التحصیل بشم (بگین به سلامتی انشااله) و راحت شدم اوه

فردا هم کارهای تسویه و ... رو باید انجام بدم که فکر کنم همین فردا از شر این دانشگاه نکبتی راحت بشم اونم واسه همیشه (بگین انشااله ).

حالا  نوبتی هم که باشه نوبت خوندن واسه ارشده که دعا کنید حوصله بکنم و بشینم بخونم یه جورایی باید و حتما حتما  قبول بشم تا بتونم پوزه ی بعضی ها رو زمین بزنم تا این همه پز مدرک نگرفتشونو بهم ندن !!

و دعا کنید مقارن با این مطالعات واسه ارشد بتونم یه کاری تو این  اوضاع نا بسمان اقتصادی و بیکاری پیدا کنم و خونه نشین نشم.

خلاصه اینکه واسم دعا کنید حالا هر چقدر بیشتر بهتر ممنونم از همتون

تا خستگی این درسهای مضخرف از تنم در بیاد منتظرم بمونید تا بیام و تو پست بعدی کلی باهم درد دل کنیم .

خوش باشید و دلشاد.

نوشته شده در ۱۳۸٩/۱/٢٤ساعت ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ توسط ساده دل تنها نظرات () |

Design By : Mihantheme