نغمه های دلتنگی

تو که باشی همه چیز هست، همه چیز خوب است، همه چیز عالی 

فقط تو باش.  پیشم باش، همراهم باش، کنارم باش 

خدای من،  الاهه من،  جان من، رحمان و رحیم و رئوف من....

تو و پدرو مادرم تنها و بهترین داشته های حقیقی من هستید و از این   بابت خوشحالم. 

خدای من، همه جوره حواست به من قدرناشناس بوده، خوبی بی انتهایت روحم را ذوب می کند، خدای نکرده ، هر آنچه که می خواستم به من دادی و هر آنچه را که برایم روا نمی دیدی اما من بزور و تمنا ازت خواستم هم به من دادی، شکرت،  شکرت رب من.

من خواستم، هنوزم می خواهم و  اگر خدا صلاح بداند، همیشه هم خواهم خواست. با وجود زن بودنم، آنقدر جربزه داشتم که پای خواسته ام، پای تو، ایستادم و هر تلاشی که بود کردم و بدستت آوردم، حال تو بناز به مرا نخواستنت،  به تلاش نکردنت برای بدست آورانم، بناز به چیزهایی که توهم خوب بودنشان را داری،  بناز به داشته هایی که در جهل خود آنها را می ستایی،  بناز به زن مسلک بودنت، بناز به حقیر دیدن دیگران،  بناز به بیماری خود بزرگ بینی ات، بناز! 

من به هر آنچه بودم هستم افتخار می کنم، خوشحالم که طعم عشق و وصال را تجربه کردم، تو به عاشق نبودنت بناز، خوشحالم که با وجود زن بودنم از تو مردتر و با جربزه ترم.

حال تو ای موجود مرد مآب،  دنیا را چند صباحی نیست که به نازیدن به خودت بگذرانی و روز به روز به جهلت بیفزایی، به بیماری خود بزرگ بینی ات  شدت ببخشی،  به اصل و نسبی که نداری نناز،  دروغ فروختن به من،  بی وفایی در حق من، تحقیر کردن من، له کردن من، کوچک شمردن من،  به تو شخصیتی نمی بخشد، داشته های تو اگر واقعا با ارزش باشند،  نیازی به فخر فروشی ندارد، خود نمایان خواهد شد. 

آخر قصد کوچک شمردن که را داری؟ مرا که جزیی از وجودت،  زندگیت، هستم؟ مرا که همسرت هستم؟  

اف به تو و مرام تو....

نوشته شده در ۱۳٩٤/۱/۱۳ساعت ۱٢:٢٧ ‎ق.ظ توسط ساده دل تنها نظرات () |

Design By : Mihantheme